Okna i drzwi

Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań i okolice.

Wykonujemy usługi napraw okien, rolet i drzwi. Nasza firma od lat działa w branży okiennej, zajmujemy się m. in.: regulacją i konserwacją okuć okiennych, wymianą mechanizmu klamek, wymianą uszczelek, montażem dodatkowych udogodnień w oknach i drzwiach balkonowych. Zajmujemy się także naprawą i serwisem rolet- naprawiamy i wymieniamy części mechanizmu rolety, paski i zwijacze, podnosimy uszkodzone rolety.

Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań, woj. Wielkopolskie

Zajmujemy się profesjonalnie serwisowaniem i naprawą okien,drzwi i rolet.W zakres napraw okien i drzwi wchodzą takie czynności jak:wymiana uszczelek,wymiana klamek na klamki z kluczykiem,wymiana okuć na nowe lub antywłamaniowe,montaż dodatkowych funkcji okien i drzwi balkonowych,regulacja i konserwacja okuć okiennych i drzwiowych,montaż i regulacja samozamykaczy,itp.W zakresie napraw i serwisu rolet wykonujemy regulacje i konserwacje części ruchomych,wymianę części lub całości pancerza,montaż silników,awaryjne otwieranie rolety w przypadku braku zasilania,itp.

D.A.Glass

D.A.Glass jest firmą opartą na wiedzy, kierowaną przez Teodorę Doros sposiadającą szerokie doświadczenie zdobyte podczas studiów w USA oraz pracy w dziale optycznym firmy Smith and Wesson w USA.
Firmę charakteryzuje szybkie tempo rozwoju, utrzymujące się nieprzerwanie od 16 lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej, dzięki znakomitym rezultatom w opracowaniu i implementacji autorskich technologii chemicznego i fizycznego przetwórstwa szkła płaskiego.

Copyright © 2014-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.