Centrala Techniczna – Elektronarzędzia – Narzędzia – Serwis

Centrala Techniczna – Elektronarzędzia – Narzędzia – Serwis

Firma “Centrala – Techniczna” Sp.j. istnieje na rynku od 1991 r. Od wielu lat zaopatrujemy klientów indywidualnych oraz firmy na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego.

Nasza siedziba mieści się w Mielcu – województwo podkarpackie. Natomiast od września 2014 roku otwarliśmy oddział w Rzeszowie oraz w 2015 r oddział w Jaworznie

Zajmujemy się sprzedażą najwyższej klasy sprzętu elektronarzędziowego wraz z osprzętem najlepszych marek europejskich oraz narzędzi ręcznych renomowanych firm.

Od 2014 roku jesteśmy strategicznym partnerem marki FESTOOL, posiadamy największe w tej części Polski stany magazynowe narzędzi oraz osprzętu tej bardzo uznanej wśród klientów marki. Natomiast w oddziale w Rzeszowie i Jaworznie istnieje dodatkowo testowo-szkoleniowe gdzie organizowane są szkolenia i pokazy narzędzi oraz technologia pracy.

W ramach wykonywanej przez nas działalności zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym sprzętu oferowanego przez nasz sklep oraz uczestniczymy w programie BOSCH SERWIS PARTNER.

Jesteśmy długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów dla przemysłu i rzemiosła. W chwili obecnej posiadamy przedstawicielstwa ponad dwudziestu krajowych, zagranicznych producentów narzędzi, oprzyrządowania i materiałów eksploatacyjnych.

No votes yet.
Please wait...

Copyright © 2014-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.