Turystyka

Noclegi Hotele w Zielonej Górze

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą noclegową Zajazd Rubin w Zielonej Górze to odpowiednie miejsce dla gości ceniących sobie dobrą jakość w przystępnej cenie,czekają na Państwo komfortowe i przytulne pokoje z łazienkami tv i internetem bezprzewodowym.Hotel jest usytuowany w spokojnej dzielnicy miasta z bliskim dojazdem do centrum.

Sklep Euro Bike Poznań

Sklep rowerowy Euro Bike Poznań to perfekcyjne miejsce dla wszystkich rowerzystów. Posiadamy bardzo szeroką ofertę rowerów, m.in. Cross, Trekking, MTB, City. Oferujemy również tanie rowery oraz części rowerowe. Dbamy także o naszych najmłodszych klientów dlatego wprowadziliśmy rowery dziecięce do naszej oferty., dzięki temu cała rodzina może zrobić zakupy w jednym miejscu 😉 Mało? Naszą mocną stroną jest naprawa rowerów!

Bus do Anglii

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie przewozu osób busami głównie do Anglii, ale również Niemiec, Belgii i Holandii. Działamy na terenie centralnej i wschodniej Polski. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta.

Zamki w Polsce

Celem strony „Zamki w Polsce” jest przybliżenie turystom niejednokrotnie zapomnianych przez czas i ludzi miejsc, które w średniowieczu tętniły życiem. Często zdarza się, że mieszkańcy danej miejscowości, nie wspominając już o turystach z odległych części kraju, nie są nawet świadomi tego, że mieszkają obok historycznej budowli. Zamki, warownie, pałace i dwory obronne mają w sobie romantyczny czar, który może łatwo prysnąć, jeśli o nich zapomnimy.

Copyright © 2014-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.