Elewacje

Skalite kamień naturalny

Firma Skalite specjalizuje się w dekoracyjnym kamieniu wykończeniowym, na ściany, elewacje, kominki i inne. A także prowadzimy sprzedaż pięknego kamienia ogrodowego takiego jak otoczaki greckie i pięknej mlecznej bieli, czy kory kamiennej i ciekawym piaskowym kolorze. Zapraszamy też do skorzystania oferty na blaty i parapety granitowe.

Yourdecor – sztukateria

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą sztukaterii, listew przypodłogowych, listew przy sufitowych, paneli ściennych, profili elewacyjnych oraz wszelkich innych elementów ważnych do wykończenia domu, mieszkania czy biura.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze elementy były najlepszej jakości i zaspokoiły gusta naszych odbiorców. Dlatego na bieżąco śledzimy trendy i dostosowujemy nasz towar do zapotrzebowania rynku.
Dzięki naszym produktom zaaranżują Państwo swoją przestrzeń w wymarzonym stylu.
Prosty dom może stać się dziełem sztuki.
Dodaj blasku swoim wnętrzom !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie yourdecor.pl
Gwarantujemy satysfakcję !

Kamień elewacyjny piaskowiec ozdobny dekoracyjny

Kamień elewacyjny to popularny materiał wykończenia elewacji zewnętrznych oraz wewnętrznych. W naszym kraju popularnym kamieniem elewacyjnym jest skała o nazwie piaskowiec. W naszej firmie wykorzystujemy naturalny piaskowiec do produkcji kamienia elewacyjnego oraz kamienia murowego. Posiadamy własne kopalnie piaskowca przez co możemy zaoferować doskonałe ceny oraz najwyższej jakości surowiec pod konkretne zamówienie. Piaskowiec nasz z powodzeniem można stosować na schody oraz jako kamień elewacyjny a także na obudowy kominkowe.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.