Kamieniarstwo

Skalite kamień naturalny

Firma Skalite specjalizuje się w dekoracyjnym kamieniu wykończeniowym, na ściany, elewacje, kominki i inne. A także prowadzimy sprzedaż pięknego kamienia ogrodowego takiego jak otoczaki greckie i pięknej mlecznej bieli, czy kory kamiennej i ciekawym piaskowym kolorze. Zapraszamy też do skorzystania oferty na blaty i parapety granitowe.

Kamień naturalny

Profesjonalna firma w której ofercie znaleźć można szereg zastosowań kamienia naturalnego. Począwszy od elewacji z kamienia, poprzez schody, ogrodzenia, domki aż do oczek wodnych i murków. Najwyższej jakości produkty oraz perfekcyjne wykonanie.

Kamień elewacyjny piaskowiec ozdobny dekoracyjny

Kamień elewacyjny to popularny materiał wykończenia elewacji zewnętrznych oraz wewnętrznych. W naszym kraju popularnym kamieniem elewacyjnym jest skała o nazwie piaskowiec. W naszej firmie wykorzystujemy naturalny piaskowiec do produkcji kamienia elewacyjnego oraz kamienia murowego. Posiadamy własne kopalnie piaskowca przez co możemy zaoferować doskonałe ceny oraz najwyższej jakości surowiec pod konkretne zamówienie. Piaskowiec nasz z powodzeniem można stosować na schody oraz jako kamień elewacyjny a także na obudowy kominkowe.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.