Narzędzia

Kostka brukowa Mielec

Szukasz kostki brukowej w korzystnej cenie? Pragniesz zamawiać produkty budowlane, zaprawy i kleje taniej? Koniecznie sprawdź sklep PanBogdan.pl. Polecamy farby Magnat, Beckers, Dulux a także innych renomowanych marek i wiele więcej. Kostka brukowa z dostawą – Mielec i okoliczne miasta. Dostawa pozostałego asortymentu budowlanego w całym kraju. Gwarantujemy fachową i najszybszą obsługę . Już teraz sprawdź naszą stronę i dowiedz się, co oferujemy. Pan Bogdan wie, jak wspierać cię podczas remontów.

Tarcze ścierne

Ściernice listkowe talerzowe ( tarcze ścierne lamelowe ) od czasu ich wprowadzenia na rynek znalazły szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach obróbki powierzchni. Dzięki wachlarzowemu ułożeniu listków (lamelek) z płótna ściernego uzyskuje się wielokrotnie większą wydajność niż przy innych narzędziach. Ściernice listkowe TORAL wykonywane są z płótna ściernego pokrytego elektrokorundem lub elektrokorundem cyrkonowym , rozmieszczonego równomiernie na podstawie z włókna szklanego lub tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Płótno ścierne naklejane jest żywicą syntetyczną gwarantującą dużą żywotność , wydajność i elastyczność narzędzia. Nasze tarcze nadają się do wszystkich typów elektronarzędzi co zapewnia łatwość w ich użytkowaniu. Mała waga ściernicy przyczynia się do łatwości w posługiwaniu się takim narzędziem , jak i zwiększeniu bezpieczeństwa pracy.

Centrala Techniczna – Elektronarzędzia – Narzędzia – Serwis

Firma “Centrala – Techniczna” Sp.j. istnieje na rynku od 1991 r. Od wielu lat zaopatrujemy klientów indywidualnych oraz firmy na terenie województw: podkarpackiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego.

Nasza siedziba mieści się w Mielcu – województwo podkarpackie. Natomiast od września 2014 roku otwarliśmy oddział w Rzeszowie oraz w 2015 r oddział w Jaworznie

Zajmujemy się sprzedażą najwyższej klasy sprzętu elektronarzędziowego wraz z osprzętem najlepszych marek europejskich oraz narzędzi ręcznych renomowanych firm.

Od 2014 roku jesteśmy strategicznym partnerem marki FESTOOL, posiadamy największe w tej części Polski stany magazynowe narzędzi oraz osprzętu tej bardzo uznanej wśród klientów marki. Natomiast w oddziale w Rzeszowie i Jaworznie istnieje dodatkowo testowo-szkoleniowe gdzie organizowane są szkolenia i pokazy narzędzi oraz technologia pracy.

W ramach wykonywanej przez nas działalności zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym sprzętu oferowanego przez nasz sklep oraz uczestniczymy w programie BOSCH SERWIS PARTNER.

Jesteśmy długoletnim doświadczonym dostawcą wysokiej klasy wyrobów dla przemysłu i rzemiosła. W chwili obecnej posiadamy przedstawicielstwa ponad dwudziestu krajowych, zagranicznych producentów narzędzi, oprzyrządowania i materiałów eksploatacyjnych.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.