Ogrody

Skalite kamień naturalny

Firma Skalite specjalizuje się w dekoracyjnym kamieniu wykończeniowym, na ściany, elewacje, kominki i inne. A także prowadzimy sprzedaż pięknego kamienia ogrodowego takiego jak otoczaki greckie i pięknej mlecznej bieli, czy kory kamiennej i ciekawym piaskowym kolorze. Zapraszamy też do skorzystania oferty na blaty i parapety granitowe.

Centrum Ogrodnicze Replin

Centrum Ogrodnicze Replin to firma branży ogrodniczej z ponad 20-sto letnią obecnością na rynku.Nasza działalność oparta jest na rodzinnych wartościach przekazywanych pokoleniowo.W naszej ofercie znajdują się nawozy,preparaty do walki ze szkodnikami,węże ogrodnicze ,środki ochrony roślin.Oferta skierowana jest do hobbystów i profesjonalistów.Zapraszamy do współpracy rolników ,ogrodników i przedsiębiorców.Nasza firma zajmuje się również produkcją roślin szczególnie cytrusowych ktorych sprzedaż oferujemy w kraju jak i na rynki wschodnie.

Centrum ogrodnicze

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej. Ponad 20 letnia obecność na rynku pozwala nam dostosować się do potrzeb klienta .Oferujemy produkty najwyżej jakości, najlepszym marek dostępnych na rynku ogrodniczym .Specjalistyczne nawozy do upraw rolniczych firmy intermaq, nawozy do domu i ogrodu. Pełen asortyment narzędzi ogrodowych ,grabie, łopaty ,szpadle.

Dezynsekcja Warszawa

Profesjonalna firma zajmująca się usługami dezynsekcji i deratyzacji. Skutecznie i szybko pozbędziemy się każdego insekta z mieszkania.Karaluchy ,prusaki i inne insekty nie ukryją się przed naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Zawsze na czas dojeżdżamy ,punktualność i solidność sa naszą dewizą.Każdy kto miał insekty w domu wie jak jest to uciążliwy niechciany domownik. Ile czasu i nerwów kosztuje samodzielna walka z nimi.

O wiklinie wnętrzach i ogrodzie

Wiklina to bardzo popularny i praktyczny materiał z którego wyplatane są różnego rodzaju formy artystyczne jak i przedmioty użytkowe takie jak różnego rodzaju kosze, meble, kwietniki itp. Na mojej stronie staram się przedstawić bogatą ofertę wyrobów wyplecionych z wikliny, które pochodzą wyłącznie od polskich plecionkarzy. Strona w formie blogu posiada luźne informacje dotyczące wyrobów wiklinowych i jest bogato ilustrowana zdjęciami. Przedstawiam również kosze wiklinowe malowane na równe kolory jak i takie które posiadają obszycia. Często unikaty na rynku. Strona może być też bazą inspiracji dla osób z zdolnościami manualnymi. Oczywiście poza wikliną trochę tez o wnętrzach i ogrodzie i nie tylko. Serdecznie zapraszam na stronę.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.