Okna i drzwi

Drzwi Białystok

Insolut to firma która sprzedaje i montuje drzwi i podłogi. Posiadamy również spory wybór mebli drewnianych robionych na indywidualne zamówienie. U nasz kupią Państwo drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne tylko renomowanych i sprawdzonych marek. Nasz montaż stoi na najwyższym poziomie i jest wykonywany tylko przez doświadczonych i sprawdzonych pracowników. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, dlatego nie boimy się trudnych i wymagających wyzwań, zawsze doradzimy rzetelnie i fachowo. Zapraszamy!

Moskitiery Rzeszów

Masz dość walki z uciążliwymi komarami? Chcesz się przed nimi zabezpieczyć? Koniecznie postaw na moskitiery od firmy Rolmat. Wysoka jakość materiałów oraz precyzja wykonania są gwarancją jakości oraz niezawodności. Klienci mogą liczyć na obsługę począwszy od pomiarów poprzez wykonanie i montaż. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie głównej. Koniecznie sprawdź sam!

Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań i okolice.

Wykonujemy usługi napraw okien, rolet i drzwi. Nasza firma od lat działa w branży okiennej, zajmujemy się m. in.: regulacją i konserwacją okuć okiennych, wymianą mechanizmu klamek, wymianą uszczelek, montażem dodatkowych udogodnień w oknach i drzwiach balkonowych. Zajmujemy się także naprawą i serwisem rolet- naprawiamy i wymieniamy części mechanizmu rolety, paski i zwijacze, podnosimy uszkodzone rolety.

Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań, woj. Wielkopolskie

Zajmujemy się profesjonalnie serwisowaniem i naprawą okien,drzwi i rolet.W zakres napraw okien i drzwi wchodzą takie czynności jak:wymiana uszczelek,wymiana klamek na klamki z kluczykiem,wymiana okuć na nowe lub antywłamaniowe,montaż dodatkowych funkcji okien i drzwi balkonowych,regulacja i konserwacja okuć okiennych i drzwiowych,montaż i regulacja samozamykaczy,itp.W zakresie napraw i serwisu rolet wykonujemy regulacje i konserwacje części ruchomych,wymianę części lub całości pancerza,montaż silników,awaryjne otwieranie rolety w przypadku braku zasilania,itp.

D.A.Glass

D.A.Glass jest firmą opartą na wiedzy, kierowaną przez Teodorę Doros sposiadającą szerokie doświadczenie zdobyte podczas studiów w USA oraz pracy w dziale optycznym firmy Smith and Wesson w USA.
Firmę charakteryzuje szybkie tempo rozwoju, utrzymujące się nieprzerwanie od 16 lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej, dzięki znakomitym rezultatom w opracowaniu i implementacji autorskich technologii chemicznego i fizycznego przetwórstwa szkła płaskiego.

Copyright © 2014-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.