Usługi budowlane

Wylewki anhydrytowe

Zajmujemy się wykonawstwem nowoczesnych wylewek anhydrytowych, produkowanych według niemieckiej technologii. Logistycznie jesteśmy przygotowani do obsługi realizacji wielkopowierzchniowych, jaki i budownictwa mieszkaniowego. Dziennie jesteśmy w stanie wykonać do 2000 m2, a nasze zaplecze produkcyjne przygotowane jest do wytwarzania masy posadzkowej w ilości 50 m3 na godzinę. Płynne jastrychy anhydrytowe polecamy firmom prowadzącym inwestycje na terenie całego kraju, jak i klientom indywidualnym. Ofertę współpracy kierujemy również do firm instalacyjnych i hurtowni. Współpracujemy z wykonawcami całym kraju prowadzać grupę anhydryty polska. Zapraszamy również do skorzystania z oferty ogrzewania podłogowego.

Próbne obciążenia pali Metris

Metris to prężnie rozwijająca się firma oferująca badania pod budownictwo na bardzo wysokim poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dbałość o każdym szczegół firma cieszy się dużym zaufaniem klientów oraz jest najchętniej wybieranym przedsiębiorstwem w tego typu branży. Jesteś zainteresowany? Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę internetową firmy.

Jaroni ŻURAWIE WIEŻOWE

Maciej Jaroni Konserwacja Żurawi – firma wykonująca usługi związane ze sprzedażą, konserwacją, naprawą, montażem, demontażem oraz przygotowaniem maszyn do odbioru przez UDT. Istniejąca od 2012 roku. Prowadząca swoją działalność w całej Polski. Posiadająca tytuł autoryzowanego dealera marki Cattaneo w Polsce. Motto firmy: Pasja-Doświadczenie-Profesjonalizm.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

AARSLEFF Sp. z.o.o. – Specjalistyczne roboty fundamentowe

Firma Aarsleff Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z Danii, a na polskim rynku działa od 1996 roku. Przedsiębiorstwo jest liderem w zakresie pali prefabrykowanych na rynku polskim. Nowoczesny park maszynowy, wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz pełen profesjonalizm w wykonywaniu codziennych projektów to aspekty opisujące spółkę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy.

Zagęszczarki

W ofercie naszej firmy posiadamy najwyższej jakości zagęszczarki.
Są to maszyny, które zgodnie ze swoją nazwą służą do zagęszczania – konkretnie zagęszczania podłoża, które dokonuje się w procesie wibrowania. Dzięki tym urządzeniom jesteśmy w stanie skutecznie i prawidłowo ubić niemal każdy rodzaj gruntu, osiągając tym samym idealną nawierzchnię.

Zagęszczarki przy zastosowaniu odpowiedniego oprzyrządowania mogą służyć również do prac wykończeniowych przy układaniu kostki, łataniu dziur w drogach asfaltowych gorącym asfaltem, utrwalania rowów melioracyjnych itp.

Ze względu na wagę, konstrukcję i sposób poruszania się jak i rodzaj elementu ubijającego , najczęściej stosuje się podział :

– Zagęszczarki jednokierunkowe

– Zagęszczarki rewersyjne ( dwukierunkowe)

– ubijaki wibracyjne zwane również stopami wibracyjnymi

– walce gładkie

– walce okołkowane

Silniki spalinowe i zagęszczarki – Pezal – importer i producent. Szeroki asortyment maszyn budowlanych opartych o silniki spalinowe: zagęszczarki, stopy wibracyjne, frezarki i piły do betonu, zacieraczki, betoniarki, czy taczki samojezdne. Gdańsk.

Budowa kortów tenisowych

Grimar to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz budowie hal namiotowych, pneumatycznych, plandekowych oraz tenisowych. Profesjonalna kadra posiadająca szeroką wiedzę gwarantuje niezawodność oraz profesjonalne podejście do każdego klienta. Nie czekaj i sprawdź sam, ile możesz zyskać!

Montaż kominów i wkładów kominowych

Jesteśmy przekonani, że wiele osób szuka fachowej pomocy i doradztwa na temat kominów, wkładów kominowych i systemów odprowadzania spalin. Wbrew pozorom, jest to zagadnienie wymagające dużej wiedzy technicznej. Zajmujemy się branżą związaną z produkcją oraz montażem kominów od wielu lat,
wiedza jaką zdobyliśmy przez te lata, umiejętności oraz doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

WOLPLAN Wylewki posadzki anhydrytowe

Jesteśmy producentem i wykonawcą, wylewek anhydrytowych na ogrzewanie podłogowe na budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe. Posiadamy największy w Polsce park maszynowy mobilnych wytwórni, który jest do dyspozycji w zakresie obsługi Państwa zamówień.
WOLPLAN® to również kompleksowe rozwiązanie w postaci:
– dostawy oryginalnego materiału
– profesjonalnego nadzoru nad całością inwestycji
– wykonawstwa objętego gwarancją producenta.

W ramach pakietu oferujemy bez pośredników:
– oryginalny materiał WOLPLAN® indywidualnie dobrany do Państwa inwestycji
– nadzór techniczny nad całością pakietu podłogowego.
– wykonawstwo
– materiały pomocnicze przystosowane do jastrychów samorozlewnych od najlepszych producentów tj. styropiany, folie, izolacje, chemię budowlaną

Klientom oferujemy dogodne warunki finansowe, konkurencyjne ceny; wygodniej i ekonomiczniej bo wszystko z jednej ręki.

Systemy ogrodzeniowe – SUPICO

Jesteśmy jednym z liderów w produkcji systemów ogrodzeniowych na terenie województwa podkarpackiego. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, skupiamy się na produkcji siatek ogrodzeniowych oraz sprzedaży bram ogrodzeniowych, bram przesuwanych, przęseł, słupków czy akcesoria do budowy ogrodzenia. Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Supico.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.