Usługi specjalistyczne

Wylewki anhydrytowe

Zajmujemy się wykonawstwem nowoczesnych wylewek anhydrytowych, produkowanych według niemieckiej technologii. Logistycznie jesteśmy przygotowani do obsługi realizacji wielkopowierzchniowych, jaki i budownictwa mieszkaniowego. Dziennie jesteśmy w stanie wykonać do 2000 m2, a nasze zaplecze produkcyjne przygotowane jest do wytwarzania masy posadzkowej w ilości 50 m3 na godzinę. Płynne jastrychy anhydrytowe polecamy firmom prowadzącym inwestycje na terenie całego kraju, jak i klientom indywidualnym. Ofertę współpracy kierujemy również do firm instalacyjnych i hurtowni. Współpracujemy z wykonawcami całym kraju prowadzać grupę anhydryty polska. Zapraszamy również do skorzystania z oferty ogrzewania podłogowego.

Dezynsekcja Siedlce

Specjalistyczna firma wykonująca usługi ddd dla osób prywatnych jak również i firm.Zwalczamy wszelkie insekty jak karaluchy,prusaki,pluskwa domowa,jak również gryzonie i owady ogrodowe.Usługi świadczymy w woj. mazowieckim między innymi Siedlce,Mińsk Mazowiecki.Usługi wykonujemy atestowanymi preparatami .Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają na skuteczną walkę z każdym szkodnikiem .Insekty są coraz większym problemem ,nie tylko w mieszkaniach zaniedbanych ,niestety często przychodzi z sąsiednich mieszkań lub można przynieść na ubraniach np z komunikacji.

Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań, woj. Wielkopolskie

Zajmujemy się profesjonalnie serwisowaniem i naprawą okien,drzwi i rolet.W zakres napraw okien i drzwi wchodzą takie czynności jak:wymiana uszczelek,wymiana klamek na klamki z kluczykiem,wymiana okuć na nowe lub antywłamaniowe,montaż dodatkowych funkcji okien i drzwi balkonowych,regulacja i konserwacja okuć okiennych i drzwiowych,montaż i regulacja samozamykaczy,itp.W zakresie napraw i serwisu rolet wykonujemy regulacje i konserwacje części ruchomych,wymianę części lub całości pancerza,montaż silników,awaryjne otwieranie rolety w przypadku braku zasilania,itp.

AARSLEFF Sp. z.o.o. – Specjalistyczne roboty fundamentowe

Firma Aarsleff Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z Danii, a na polskim rynku działa od 1996 roku. Przedsiębiorstwo jest liderem w zakresie pali prefabrykowanych na rynku polskim. Nowoczesny park maszynowy, wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz pełen profesjonalizm w wykonywaniu codziennych projektów to aspekty opisujące spółkę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy.

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe to te przedmioty i akcesoria, którymi posługujemy się, na co dzień lub które ułatwiają nam i uprzyjemniają jednocześnie pracę. Najczęściej otrzymujemy je w chwili gdy dokonujemy jakiś bardziej wyszukanych zakupów. Wówczas gadżet reklamowy w postaci chociażby przycisku do papieru, długopis reklamowy czy zszywacza o ciekawym kształcie lub też kubka firmowego ucieszy niejednego i zachęci jednocześnie do zakupów.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:
Projektowania wzorów hafciarskich
Produkcji naszywek, emblematów i etykiet haftowanych
Wykonywania haftów na wykrojach
Wykonywania haftów na wyrobach gotowych
Haft komputerowy na zamówienie
Odzież reklamowa
Gadżety reklamowe

Norma Expert do kosztorysowania

Program dla kosztorysantów Norma EXPERT jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań na polskim rynku przeznaczonym do sporządzania wycen dla branży budowlanej. Firmy wykonawcze, które startują w przetargach powinny koniecznie wyposażyć się w tego typu oprogramowanie ponieważ dzięki niemu możliwe jest szybkie i wygodne przygotowywanie ofert dla inwestorów.
Kosztorys w programie Norma EXPERT jest tworzony na podstawie bazy katalogowej zawierające normatywy czasu pracy i zużycia materiałów dla przeróżnych branż. Do programu można też zaimportować cennik i na jego podstawie sporządzać wyceny.
KOMAKO to dystrybutor programów kosztorysowych Norma. Poza sprzedażą oferuje też szkolenia z ich obsługi. Szczegóły na stronie.

Sprzątanie biurowców Warszawa

EKOBRIS S.C
Profesjonalne usługi sprzątania biur, biurowców, osiedli, zakładów produkcyjnych oraz placówek użyteczności publicznej.
Kompleksowe sprzątanie biur, biurowców, zakładów produkcyjnych, osiedli, magazynów.
Zapraszamy do współpracy z EKOBRIS w zakresie kompleksowego sprzątania obiektów. Oferujemy profesjonalne sprzątanie terenów zewnętrznych oraz utrzymanie czystości wewnątrz budynku, bez względu czy chodzi o sprzątania biur czy zakładów produkcyjnych. Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach.

D.A.Glass

D.A.Glass jest firmą opartą na wiedzy, kierowaną przez Teodorę Doros sposiadającą szerokie doświadczenie zdobyte podczas studiów w USA oraz pracy w dziale optycznym firmy Smith and Wesson w USA.
Firmę charakteryzuje szybkie tempo rozwoju, utrzymujące się nieprzerwanie od 16 lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej, dzięki znakomitym rezultatom w opracowaniu i implementacji autorskich technologii chemicznego i fizycznego przetwórstwa szkła płaskiego.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.