Usługi wykończeniowe

Yourdecor – sztukateria

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą sztukaterii, listew przypodłogowych, listew przy sufitowych, paneli ściennych, profili elewacyjnych oraz wszelkich innych elementów ważnych do wykończenia domu, mieszkania czy biura.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze elementy były najlepszej jakości i zaspokoiły gusta naszych odbiorców. Dlatego na bieżąco śledzimy trendy i dostosowujemy nasz towar do zapotrzebowania rynku.
Dzięki naszym produktom zaaranżują Państwo swoją przestrzeń w wymarzonym stylu.
Prosty dom może stać się dziełem sztuki.
Dodaj blasku swoim wnętrzom !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie yourdecor.pl
Gwarantujemy satysfakcję !

IDAFO projektowanie wnętrz i wykończenie

Nasze biuro oferuje kompleksowe projektowanie wnętrz oraz wykończenie wnętrz. Jeśli aranżacja wnętrz jest Ci obca, spotkamy się, żeby szczegółowo omówić wizję Twojego wymarzonego domu/mieszkania. Po ustaleniu wszystkich detali weźmiemy się za projekt wnętrz a po kilku tygodniach za wykończenie wnętrz . Jeśli jesteś bardzo zapracowany lub mieszkasz w innym mieście, nie ma problemu, zrobimy dla Ciebie projekt on-line, wysyłając całą dokumentację mailem. Dzięki kompleksowej usłudze nie musisz się niczym martwić, ponieważ na naszych barkach spoczywa aranżacja wnętrz, nadzór autorski, wykończenie wnętrz, zamawianie materiałów…jednym słowem wszystko. Twoje nowe mieszkanie będzie ergonomiczne i praktyczne, zaprojektowane tak, żeby podobać się przede wszystkim Tobie! Projektowanie wnętrz i wykończenie wnętrz to pasja, dzięki której możemy spełnić Twoje marzenie o wymarzonym M2, wystarczy, że do nas napiszesz.

WOLPLAN Wylewki posadzki anhydrytowe

Jesteśmy producentem i wykonawcą, wylewek anhydrytowych na ogrzewanie podłogowe na budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe. Posiadamy największy w Polsce park maszynowy mobilnych wytwórni, który jest do dyspozycji w zakresie obsługi Państwa zamówień.
WOLPLAN® to również kompleksowe rozwiązanie w postaci:
– dostawy oryginalnego materiału
– profesjonalnego nadzoru nad całością inwestycji
– wykonawstwa objętego gwarancją producenta.

W ramach pakietu oferujemy bez pośredników:
– oryginalny materiał WOLPLAN® indywidualnie dobrany do Państwa inwestycji
– nadzór techniczny nad całością pakietu podłogowego.
– wykonawstwo
– materiały pomocnicze przystosowane do jastrychów samorozlewnych od najlepszych producentów tj. styropiany, folie, izolacje, chemię budowlaną

Klientom oferujemy dogodne warunki finansowe, konkurencyjne ceny; wygodniej i ekonomiczniej bo wszystko z jednej ręki.

Kamień elewacyjny piaskowiec ozdobny dekoracyjny

Kamień elewacyjny to popularny materiał wykończenia elewacji zewnętrznych oraz wewnętrznych. W naszym kraju popularnym kamieniem elewacyjnym jest skała o nazwie piaskowiec. W naszej firmie wykorzystujemy naturalny piaskowiec do produkcji kamienia elewacyjnego oraz kamienia murowego. Posiadamy własne kopalnie piaskowca przez co możemy zaoferować doskonałe ceny oraz najwyższej jakości surowiec pod konkretne zamówienie. Piaskowiec nasz z powodzeniem można stosować na schody oraz jako kamień elewacyjny a także na obudowy kominkowe.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.