Wylewki

Wylewki anhydrytowe

Zajmujemy się wykonawstwem nowoczesnych wylewek anhydrytowych, produkowanych według niemieckiej technologii. Logistycznie jesteśmy przygotowani do obsługi realizacji wielkopowierzchniowych, jaki i budownictwa mieszkaniowego. Dziennie jesteśmy w stanie wykonać do 2000 m2, a nasze zaplecze produkcyjne przygotowane jest do wytwarzania masy posadzkowej w ilości 50 m3 na godzinę. Płynne jastrychy anhydrytowe polecamy firmom prowadzącym inwestycje na terenie całego kraju, jak i klientom indywidualnym. Ofertę współpracy kierujemy również do firm instalacyjnych i hurtowni. Współpracujemy z wykonawcami całym kraju prowadzać grupę anhydryty polska. Zapraszamy również do skorzystania z oferty ogrzewania podłogowego.

WOLPLAN Wylewki posadzki anhydrytowe

Jesteśmy producentem i wykonawcą, wylewek anhydrytowych na ogrzewanie podłogowe na budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe. Posiadamy największy w Polsce park maszynowy mobilnych wytwórni, który jest do dyspozycji w zakresie obsługi Państwa zamówień.
WOLPLAN® to również kompleksowe rozwiązanie w postaci:
– dostawy oryginalnego materiału
– profesjonalnego nadzoru nad całością inwestycji
– wykonawstwa objętego gwarancją producenta.

W ramach pakietu oferujemy bez pośredników:
– oryginalny materiał WOLPLAN® indywidualnie dobrany do Państwa inwestycji
– nadzór techniczny nad całością pakietu podłogowego.
– wykonawstwo
– materiały pomocnicze przystosowane do jastrychów samorozlewnych od najlepszych producentów tj. styropiany, folie, izolacje, chemię budowlaną

Klientom oferujemy dogodne warunki finansowe, konkurencyjne ceny; wygodniej i ekonomiczniej bo wszystko z jednej ręki.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.