Edukacja i nauka

Grafika reklamowa i multimedialna

Planujesz rozpocząć studia, ale nie wiesz, na jaki kierunek się zdecydować? A może zainteresuje Cię Grafika reklamowa i multimedialna oferowana przez Wyższą Szkołę Europejską w Krakowie. Poznasz obsługę oprogramowania do tworzenia zaawansowanych grafik komputerowych. Jeśli jesteś zainteresowany to serdecznie zapraszamy do dowiedzenie strony internetowej.

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej pod obecną nazwą funkcjonuje od 2014 roku i jest jedną z pierwszych uczelni niepublicznych w Polsce. Szkoła posiada profesjonalnych wykładowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy zawsze służą fachową pomocą. Uczelnia znajduje się w Warszawie oraz posiada nowy wydział w Płońsku. Wszystkich uczniów zapraszamy do sprawdzenia oferty kierunków na uczelni UTH.

Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej

Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej kształci studentów na studiach na poziomie licencjackim, magisterskim oraz na studiach podyplomowych. Oferta studiów jest bardzo bogata, a uczelnia naucza zachowując najwyższe standardy nauczania. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra specjalistów oraz bardzo dobre opinie wśród studentów to tylko niektóre z aspektów, którymi opisać można Wyższą Szkołę Prawa z siedzibą we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej uczelni oraz zapraszamy do zapisów na najbliższy semestr.

Nauka jazdy Szczecin

Nauka jazdy Szczecin w szkole Auto-Test to gwarancja wysokiej jakości kursu, który z pewnością zakończy się zdanym egzaminem. Możemy przygotować kursantów kategorii B, gdyż specjalizujemy się właśnie w niej. Zdecydowaliśmy się na wąską specjalizację, dzięki czemu wyniki które osiągamy są wysokie. Jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji. Podobnie jesteśmy firmą rodzinną, jednak zatrudniamy wielu specjalistów. W szkole Auto-Test czeka na Państwa dobrze wyposażona sala wykładowa oraz plac manewrowy, znajdujący się w pobliżu ośrodka egzaminacyjnego WORD. Zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy planują zdobycie prawa jazdy.

Szkoła tańca Street Life Rzeszów

Pierwsza szkoła tańca w Rzeszowie ucząca takich stylów jak: hip hop, breakdance, popping, locking, house i dancehall.

Celem naszej szkoły jest szerzenie pozytywnej zajawki poprzez taniec. zarówno wśród najmłodszych jak starszych uczestników. Dobrą zabawę, konkretne treningi i mnóstwo wylanego potu na treningach – to znajdziecie u nas na 100%!
Na naszych zajęciach prócz tańca dowiesz się o historii tańca, muzyki.
Najważniejsze w naszym działaniu jest zarazić każdego miłością do tańca i pomóc w tym, aby każdy odnalazł swój własny styl.
Nasze grupy, co pół roku prezentują się na specjalnym koncercie tanecznym organizowanym na zakończenie semestru zimowego lub letniego.
Grupy, które trenują dłużej niż rok, występują na pokazach, turniejach i przeglądach prezentując się w formacjach tanecznych jako grupa lub w bitwach tanecznych jako soliści.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.