Uczelnie wyższe

Grafika reklamowa i multimedialna

Planujesz rozpocząć studia, ale nie wiesz, na jaki kierunek się zdecydować? A może zainteresuje Cię Grafika reklamowa i multimedialna oferowana przez Wyższą Szkołę Europejską w Krakowie. Poznasz obsługę oprogramowania do tworzenia zaawansowanych grafik komputerowych. Jeśli jesteś zainteresowany to serdecznie zapraszamy do dowiedzenie strony internetowej.

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej pod obecną nazwą funkcjonuje od 2014 roku i jest jedną z pierwszych uczelni niepublicznych w Polsce. Szkoła posiada profesjonalnych wykładowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy zawsze służą fachową pomocą. Uczelnia znajduje się w Warszawie oraz posiada nowy wydział w Płońsku. Wszystkich uczniów zapraszamy do sprawdzenia oferty kierunków na uczelni UTH.

Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej

Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej kształci studentów na studiach na poziomie licencjackim, magisterskim oraz na studiach podyplomowych. Oferta studiów jest bardzo bogata, a uczelnia naucza zachowując najwyższe standardy nauczania. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra specjalistów oraz bardzo dobre opinie wśród studentów to tylko niektóre z aspektów, którymi opisać można Wyższą Szkołę Prawa z siedzibą we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej uczelni oraz zapraszamy do zapisów na najbliższy semestr.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.