Pomoc drogowa

Pomoc Drogowa Gorzów Wlkp 24h 602 793 389

Ratownictwo drogowe ANHOL prowadzi działalność związaną z pomocą drogową. Oferujemy kierowcom pomoc na drodze podczas awarii, wypadku lub kolizji. Mamy ogromne doświadczenie co procentuje podczas wykonywania zadania. Jako pomoc drogowa w szczególności obsługujemy Gorzów Wielkopolski. Nasza pomoc drogowa znajduje się również w takich miejscowościach jak : Skwierzyna, Międzyrzecz, Nowy Tomyśl, Świebodzin i wielu pobliskich. Stale patrolujemy drogę ekspresową S3 na odcinku Świebodzin, Myślibórz oraz autostradę A2 na odcinku Świecko, Torzym, Nowy Tomyśl. W swojej ofercie posiadamy usługę tanie holowanie oraz tania laweta. Do dyspozycji mamy dźwig grove do 35t oraz ładowarkę JCB. Jesteśmy rzetelną firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Prowadzimy współpracę z Policją, okolicznymi Gminami, Starostwem Powiatowym czy też Sądem Rejonowym. Mamy do dyspozycji potężny strzeżony 24h/dobę parking z możliwością podłączenia się do WiFi, Telewizją, zapleczem sanitarnym.

PHU Fast-Trans

Poznańskie Centrum Pomocy Drogowej zaczęło funkcjonować parę lat temu. Trudnię się realizowaniem zleceń w zakresie całodobowej pomocy drogowej wewnątrz Poznania i w miasteczkach położonych w okolicy tego zabytkowego miasta. Zajmuję się także świadczeniem prac w dziedzinie holowania wszelakiego typu pojazdów w granicach kraju i UE. Fachowa wykonywalność prac, bezpieczeństwo, szybkość realizowania usług i interesujące ceny to cechy, które sprawiły, że moja firma zdobyła już stado stałych klientów i nieustannie przekonuje do swoich usług nowych. Do dyspozycji mam niezawodny sprzęt.

Pomoc Drogowa 24h/7 Holowanie Transport Awaryjne Odpalanie ITP.

Zajmujemy się Pomocą Drogowa 24/7. Jesteśmy z woj. podkarpackiego. Posiadamy także warsztat mechaniki pojazdowej.
Świadczymy usługi holowania auta z oc sprawcy, darmowe auta zastępcze, pomoc w formalnościach.
Pomoc drogowa:
– transport powypadkowy
– transport przy urwanym zawieszeniu
– transport przy awariach auta
– dowóz paliwa
– wymiana kół
– awaryjne odpalanie auta
– drobne naprawy na miejscu
i wiele wiele innych rzeczy 🙂

Pomoc Drogowa Rzeszów

Nasza firma zajmuje się transportem pojazdów samochodowych osobowych, busów, autobusów, ciężarowych, wózków widłowych oraz małych maszyn budowlanych. Holujemy auta uszkodzone technicznie, po kolizji czy wypadku. Pomagamy w przypadku awarii na drodze. Działamy głównie na terenie Rzeszowa i Podkarpacia a także całej Polski przez 24h cały tydzień. Uruchamiamy silniki w trudnych warunkach zimowych oraz rozmrażamy auta podczas srogich zim. Posiadamy zaplecze warsztatowe, które umożliwia nam pomoc w najtrudniejszych przypadkach. Prowadzimy serwis opon także w razie awarii 24h. Nasz warsztat prowadzi usługi w zakresie wymiany zawieszeń, serwisu olejowego, wymiany rozrządu, naprawy układu hamulcowego, wymiany układu wydechowego a także podstawowych napraw mechanicznych wszystkich marek pojazdów. Specjalizujemy się w naprawach aut marek audi, vw, seat, skoda do których posiadamy profesjonale urządzenia diagnostyczne. Udostępniamy bezpłatnie dostęp do internetu WI-FI na terenie naszego warsztatu oraz poczekalni dla klientów.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.