Przemysł

Kable i przewody

Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. działają na polskim rynku od 1996 r. i wytwarzają kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki pakiet wyrobów, a wśród nich kable energetyczne, komunikacyjne, sterownicze, bezpieczne, górnicze, morskie, estradowe i instrumentacyjne. Ofertę swoją kierują do wszystkich pracujących w branży automatyki przemysłowej elektrycznej, energetycznej, telekomunikacyjnej czy informatycznej.
W Zakładach Kablowych BITNER Sp. z o.o. na bieżąco przygotowywane są nowe rozwiązania, również te realizowane na indywidualne potrzeby na podstawie dokumentacji otrzymanej od klienta. Czyni to, że proponowane, wytwarzane tu produkty są znacznie bardziej konkurencyjne przy dotrzymaniu ich wysokiej jakości, dbając o ekologię i traktując w sposób priorytetowy organizację pracy.
Uzupełniając na bieżąco nowoczesny park maszynowy, najwyższej jakości materiały konstrukcyjne a ponadto zapewniając fachową obsługę oraz wszechstronne doradztwo techniczne wykazują, że są odpowiedzialnym partnerem biznesowym.
Dowodem na to jest otrzymanie w dniu 5 czerwca 2018r nagrody Diamentów Forbesa za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim, a II w kraju wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej kategorii.

Instalacje pneumatyczne

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta elementów instalacji pneumatycznych. W ofercie znajdują się między innymi złączki, siłowniki, zawory, przewody itp. Firma działa na rynku już od kilkunastu lat i posiada szerokie grono zadowolonych klientów, które stale rośnie. Więcej informacji znajduje się na stronie.

Paradisebaby

Na stronie paradisebaby mogą Państwo znaleźć wiele nowoczesnych wózków dla dzieci m.in. wielofunkcyjnych, 3w1, 2w1 oraz foteliki samochodowe. Firma FPHU „Junior-Suder” zapewnia wysokiej jakości produkty, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo. W FPHU „Junior-Suder” zatrudniają tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia dbają o najmniejszy szczegół podczas produkcji towaru. Wszystkich chętnych zapraszamy na stronę paradisebaby.

Achdzieciaki – zabawki dla dzieci

Strona achdzieciaki to sklep internetowy przeznaczony dla dzieci. Można znaleźć tam takie produkty jak: puzzle, figurki, auta, lalki, artykuły szkolne. Firma zatrudnia również wykwalifikowanych pracowników, którzy służą stale fachową pomocą. Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Zapraszamy do składania zamówień już dziś!

Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego – Atex137.pl

ATEX to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie z zakresu wykonywania audytów, ekspertyz oraz badań. Wykwalifikowana, profesjonalna kadra dba o każdego klienta. Spółka wywodzi się z GRUPY WOLFF, dzięki temu wszystkie usługi są rzetelnie wykonane. Oferta obejmuje między innymi ocenę ryzyka wybuchu, tworzenie dokumentu zabezpieczenia przed wybuchem, szkolenia, certyfikacje urządzeń ATEX i CE oraz wiele innych.

Copyright © 2014-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.