Dolnośląskie

Pranie wykładzin we Wrocławiu

Acco to firma która zajmuje się czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej oraz wykładzin na terenie Wrocławia. Czyścimy kompleksowo każde z wyżej wymienionych podłóg. Oferujemy dojazd do klienta gratis do zamówienia. Czyścimy dywany profesjonalnym sprzętem czyszczącym renomowanej niemieckiej firmy Karcher. jako jedna z nielicznych firm piorących dywany we Wrocławiu oferujemy czyszczenie wykładziny u klienta w mieszkaniu oraz u nas w firmie po uprzednim jej zabraniu.

Biuro Detektywistyczne MIPOL

Wyspecjalizowane usługi detektywistyczne skierowane są do osób indywidualnych i biznesowych. Nasze biuro działa na rynku działa już od 2009 roku. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług, po weryfikację podmiotów gospodarczych, wynajdowanie spadkobierców, dłużników, wszelkiego rodzaju ustalenia, obserwacje, po pomoc w sprawach rozwodowych i wielu innych. Zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie Polski.

Zamki w Polsce

Celem strony „Zamki w Polsce” jest przybliżenie turystom niejednokrotnie zapomnianych przez czas i ludzi miejsc, które w średniowieczu tętniły życiem. Często zdarza się, że mieszkańcy danej miejscowości, nie wspominając już o turystach z odległych części kraju, nie są nawet świadomi tego, że mieszkają obok historycznej budowli. Zamki, warownie, pałace i dwory obronne mają w sobie romantyczny czar, który może łatwo prysnąć, jeśli o nich zapomnimy.

Niezawodne wydajne OWIJARKI DO PALET półautomatyczne i automatyczne

Oferujemy nowoczesne, niezawodne, innowacyjne owijarki do owijania folią stretch każdego ładunku. Dobieramy technologię do potrzeb Klienta. W naszej ofercie znajdziesz półautomatyczne i automatyczne owijarki NOXON, z obrotowym stołem, mobilne, spiralne (poziome), z wirującym ramieniem oraz inne maszyny pakujące. Owijarki do palet przeznaczone są do maszynowego owijania folią stretch towarów złożonych na paletach. Stacjonarne, mobilne, poziome. Zapytaj o ofertę.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.