Podkarpackie

Ideo Sp. z o.o.

Ideo Sp. z o.o. to firma o ponad 18-letnim doświadczeniu. Swoim klientom oferuje kompleksowe rozwiązania IT, technologie internetowe oraz szereg działań z zakresu e-marketingu, e-learningu oraz e-commerce. Firma zatrudnia ponad 180 specjalistów w swojej dziedzinie, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafią idealnie zaplanować i zrealizować działania odpowiednie dla każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Wentylatory – sklep z wentylatorami

WentylatorySklep.pl to sklep internetowy firmy Zawex, w którym znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne części i urządzenia wentylacyjne dla domu i przemysłu. Rozbudowany katalog produktów obejmuje między innymi wentylatory ścienne, kurtyny powietrzne, wentylatory łazienkowe. W celu zapoznania się z pełną ofertą i dokonania zakupów zapraszamy do odwiedzenia strony WWW.

Łazur – obrączki.pl

Łazur Spółka Jawna to renomowany producent obrączek i pierścionków zaręczynowych. Firma mająca siedzę w Jaśle od kilkunastu wyrabia biżuterię z różnych kruszców, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.

Tłumaczenia medyczne

Specjalizujemy się z następujących dziedzin:
prawo
ekonomia
korespondencja handlowa
językoznawstwo
medycyna
farmacja
chemia
i inne

Wykonujemy tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne.

Podstawę rozliczenia stanowi strona 1500 znaków ze spacjami.

Cena za jedną stronę jest uzależniona od terminu realizacji zlecenia oraz stopnia fachowości tekstu. Przy dużej powtarzalności tekstu udzielam rabatów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.trojnar-niemiecki.pl

Pomoc Drogowa 24h/7 Holowanie Transport Awaryjne Odpalanie ITP.

Zajmujemy się Pomocą Drogowa 24/7. Jesteśmy z woj. podkarpackiego. Posiadamy także warsztat mechaniki pojazdowej.
Świadczymy usługi holowania auta z oc sprawcy, darmowe auta zastępcze, pomoc w formalnościach.
Pomoc drogowa:
– transport powypadkowy
– transport przy urwanym zawieszeniu
– transport przy awariach auta
– dowóz paliwa
– wymiana kół
– awaryjne odpalanie auta
– drobne naprawy na miejscu
i wiele wiele innych rzeczy 🙂

Tablitek Rzeszów Tablice znamionowe, rejestracyjne, informacyjne

Głównym celem działalności firmy było zaopatrzenie urzędów rejestrujących pojazdy w tablice rejestracyjne. Najnowocześniejszy sprzęt i technologia, doświadczenie i dobra organizacja pracy pozwalają nam świadczyć tę usługę na wysokim poziomie, co jednoznacznie potwierdzają opinie naszych odbiorców.

Dążąc do pełniejszego wykorzystania posiadanego sprzętu rozwinęliśmy dodatkową dziedzinę usług: tłoczenie napisów na tablicach aluminiowych w różnych rozmiarach i kolorach. Inicjatywa ta została dobrze przyjęta przez naszych klientów a największe uznanie zdobyły tłoczone tablice adresowe zawierające numer domu, nazwę ulicy lub miejscowości, a niekiedy również nazwisko właściciela. Wytłoczone napisy są dobrze widoczne w każdych warunkach – nawet przy słabym oświetleniu. Ich niska cena, doskonała estetyka i niezwykła trwałość sprawiają, że tablice te cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli posesji.

Zapotrzebowanie na usługi plastyczne zachęciło nas do wyposażenia naszej pracowni usługowej w inne technologie wykonywania napisów i rysunków. Zakupiliśmy plotery grawerujaco-frezujące, termiczne, tnące i w końcu ploter laserowy. Wszechstronność technologiczna pozwala nam na szeroki wachlarz usług reklamowych, plastycznych, grawerskich.

Salon Fryzjerski Justyna – Salon Fryzjerski Justyna Rzeszów

Salon Fryzjerski „Justyna” Rzeszów powstał z myślą o pełnej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, doświadczony personel, najwyższej jakości produkty, komfort i … przystępna cena. Do każdego Klienta podchodzimy wyjątkowo, starając się sprostać jego wszelkim wymaganiom.
Salon Fryzjerski Damsko-Męski Rzeszów Oferuje Państwu pełen zakres usług fryzjerskich takich jak: fachową poradę, regenerację, czesanie, strzyżenie (damskie, męskie, dziecięce), farbowanie, balayage, koloryzacje, pasemka, keratynowe prostowanie włosów i wiele innych. Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę strzyżeń i koloryzacji w zależności od najnowszych trendów mody. Częste szkolenia zapewniają ciągły rozwój naszych pracowników. Gwarantujemy Państwu, ze wychodząc z naszego salonu będziecie chcieli do niego wrócić!

Copyright © 2014-2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.