Wielkopolskie

Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań i okolice.

Wykonujemy usługi napraw okien, rolet i drzwi. Nasza firma od lat działa w branży okiennej, zajmujemy się m. in.: regulacją i konserwacją okuć okiennych, wymianą mechanizmu klamek, wymianą uszczelek, montażem dodatkowych udogodnień w oknach i drzwiach balkonowych. Zajmujemy się także naprawą i serwisem rolet- naprawiamy i wymieniamy części mechanizmu rolety, paski i zwijacze, podnosimy uszkodzone rolety.

Naprawa okien,rolet i drzwi-Poznań, woj. Wielkopolskie

Zajmujemy się profesjonalnie serwisowaniem i naprawą okien,drzwi i rolet.W zakres napraw okien i drzwi wchodzą takie czynności jak:wymiana uszczelek,wymiana klamek na klamki z kluczykiem,wymiana okuć na nowe lub antywłamaniowe,montaż dodatkowych funkcji okien i drzwi balkonowych,regulacja i konserwacja okuć okiennych i drzwiowych,montaż i regulacja samozamykaczy,itp.W zakresie napraw i serwisu rolet wykonujemy regulacje i konserwacje części ruchomych,wymianę części lub całości pancerza,montaż silników,awaryjne otwieranie rolety w przypadku braku zasilania,itp.

PHU Fast-Trans

Poznańskie Centrum Pomocy Drogowej zaczęło funkcjonować parę lat temu. Trudnię się realizowaniem zleceń w zakresie całodobowej pomocy drogowej wewnątrz Poznania i w miasteczkach położonych w okolicy tego zabytkowego miasta. Zajmuję się także świadczeniem prac w dziedzinie holowania wszelakiego typu pojazdów w granicach kraju i UE. Fachowa wykonywalność prac, bezpieczeństwo, szybkość realizowania usług i interesujące ceny to cechy, które sprawiły, że moja firma zdobyła już stado stałych klientów i nieustannie przekonuje do swoich usług nowych. Do dyspozycji mam niezawodny sprzęt.

Bus z Konina do Niemiec

Szanowny kliencie jeśli szukasz transportu z Konia do Niemiec to dobrze trafiłeś. Od paru lat zajmujemy się przewozem osób z Polski do Niemiec. Wystarczy do nas zadzwonić a nasz klierowca podjedzie po Ciebie i dowiezie Cie pod wskazany dres. Dodatkowo oferujemy przewóz paczek oraz sprzętu sportowego – ceny ustalamy indywidualnie. Nasz bus z Konina do Niemiec jeździ każdego dnia z rana. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.