Zachodniopomorskie

pphu Magomet Tomasz Jaworski

Firma Magomet zajmuje się sprzedażą materiałów opakowaniowych z tworzyw sztucznych dla przemysłu (profile piankowe, folia bąbelkowa, taśmy spinające, torebki strunowe, gumki recepturki) i rolnictwa (worki, plandeki), a także środków BHP: rękawic roboczych skórzanych bawełnianych czy oblewanych gumą, butów z i bez podnosków, odzieży roboczej, kurtek ochronnych. Posiadamy szeroki wybór. Zamówiony towar wysyłamy spedycją w każde miejsce Polski, Gwarantujemy niskie ceny! (Wampirki od 55gr). Wystawiamy faktury Vat. Zapraszamy!

Strony internetowe Stargard – APLINE

Apline to firma, założona przez doświadczonych w branży pasjonatów nowoczesnych technologii internetowych, oferująca kompleksowe usługi internetowe takie jak: tworzenie stron internetowych, portali, e-sklepów, projektów graficznych, usług hostingowych, marketingu internetowego oraz zabezpieczenia i przechowywania danych. Jedną z usług oferowanych przez firmę Apline jest sprzedaż sklepów internetowych działających na CMS Prestashop, WooCommerce oraz ShopGold. Systemy te pozwalają na uruchomienie nowoczesnego sklepu bez limitu produktów. Apline zapewnia gotowy system do sprzedaży w internecie wraz domeną, hostingiem oraz wsparciem technicznym.

Nauka jazdy Szczecin

Nauka jazdy Szczecin w szkole Auto-Test to gwarancja wysokiej jakości kursu, który z pewnością zakończy się zdanym egzaminem. Możemy przygotować kursantów kategorii B, gdyż specjalizujemy się właśnie w niej. Zdecydowaliśmy się na wąską specjalizację, dzięki czemu wyniki które osiągamy są wysokie. Jesteśmy firmą o wieloletniej tradycji. Podobnie jesteśmy firmą rodzinną, jednak zatrudniamy wielu specjalistów. W szkole Auto-Test czeka na Państwa dobrze wyposażona sala wykładowa oraz plac manewrowy, znajdujący się w pobliżu ośrodka egzaminacyjnego WORD. Zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy planują zdobycie prawa jazdy.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.