Elektronika

E-security – Profesjonalne zestawy do monitoringu

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą zestawów do monitoringu. Wykonujemy projekty, doradzamy i konfigurujemy nawet najbardziej skomplikowane zestawy monitoringu dla najbardziej wymagających klientów. Naszym głównym atutem są profesjonalne zestawy do monitoringu, kamery do monitoringu, oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Naszym celem jest bezpieczeństwo Państwa domu, firmy czy magazynu. Zapraszamy do współpracy firmy, osoby prywatne jak i instytucje państwowe.
Współpracujemy wyłącznie z producentami oferującymi wysokiej jakości urządzenia m.in. BCS, HikVision, COMMAX, Satel, Aper, Samsung i wielu innych.

Transformatory toroidalne

Transformatory toroidalne, cewki, dławiki na rdzeniach ferrytowych i z węglików spiekanych. Przetwórstwo tworzyw sztucznych także z tworzyw transparentnych, oświetlenie. Zajmujemy się również sprzedażą asortymentu oświetleniowego zewnętrznego oraz wewnętrznego. Sprzedajemy dzwonki, domofony, videodomofony i wiele innego asortymentu oświetleniowego.
Nasze transformatory odpowiadają wszystkim standardom norm europejskich. Dostosowane są do dyrektyw Unii Europejskiej 89/336/EWG, 92/31/EWG, 93/68/EWG dzięki czemu mogą być znakowane „CE”. Konstrukcja i parametry odpowiadają stosowanym normom europejskim tj. EN 51558-2-4, EN 61558-2-6, EN 61558-1 dzięki czemu są bezpieczne w użytkowaniu i zapewniają należyte parametry użytkowe.
Konstrukcyjnie transformatory nasze staramy się dopasować do wymogów i potrzeb odbiorców. Wykonujemy transformatory jedno i wielonapięciowe. Wyprowadzenia przewodów wykonujemy linką lub drutem sztywnym. Na przewodach wyprowadzeniowych możemy montować różnego typu złącza.
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i życzymy udanych zakupów.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.