Książki

Wydawnictwo Buk Rower

Jedno z najlepszych wydawnictw w Polsce, oferujące publikacje wśród których znalazły się książki i poradniki dotyczące sportu i jazdy na motocyklu. W ofercie wydawnictwa znaleźć można znane tytuły przeznaczone dla biegaczy, pływaków, triatlonistów oraz jeżdżących na rowerze. Ponadto bogata karta z przeznaczeniem dietetycznym oraz wiele pozycji dla podróżników zarówno początkujących jak i doświadczonych. Prosta platforma sklepowa pozwala na szybkie odnalezienie odpowiedniego tytuły portowej publikacji.

Księgarnia Internetowa rozwojczytelnictwa24.pl

Jesteśmy nową, dynamicznie rozwijającą się księgarnią internetową, która ponad wszystko ceni sobie korzyści, jakie płyną z czytania książek.
Podejmujemy się misji propagowania czytania książek. W dobie powszechnej elektroniki jest to nie lada wyzwaniem, dlatego też stworzyliśmy sklep internetowy.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020 pozwala na to, aby w wielu bibliotekach na terenie całego kraju hasło „rozwój czytelnictwa” weszło do porządku dziennego.

Proponujemy Państwu korzystne ceny, rabaty i konkursy.
W naszym sklepie www.rozwojczytelnictwa24.pl znajdą Państwo bogatą ofertę publikacji wydawniczych, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych, lektury szkolne, pomoce naukowe, publikacje popularnonaukowe, szeroko rozbudowaną ofertę beletrystyczną, jak również wydania, które pomogą zrelaksować się po ciężkim dniu (np. antystresowe kolorowanki).

Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, dzięki któremu na bieżąco będą Państwo informowani o nowościach oraz o obowiązujących promocjach i konkursach w naszej księgarni.

Profinfo.pl – podręczniki dla studentów prawa

Podręczniki dla studentów prawa to tylko jedna z kategorii jakie znaleźć można w księgarni internetowej Profinfo.pl. W ofercie znaleźć można również szereg innych publikacji z dziedziny finansów, medycyny, ochrony zdrowia oraz biznesu. Wieloletnie doświadczenie, bogata oferta produktów oraz najniższe ceny sprawiają, że liczba klientów Profinfo.pl jest bardzo wysoka. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.