Dieta i odchudzanie

Dietetyk Gdynia, Gdańsk – Sports-Med

Sports – Med to holistyczne postrzeganie człowieka. Nie tylko z perspektywy odżywiania, ale również opieki podczas procesu jakim jest dietoterapia. W trakcie współpracy bierzemy pod uwagę wszelkie aspekty związane z konkretnym pacjentem – historie pacjenta, zdiagnozowane choroby oraz niepokojące dolegliwości.

Jesteśmy nowoczesną poradnią, stale rozszerzamy swoją wiedzę, co sprawia że pracujący u nas specjaliści gwarantują wysokiej jakości usługi dietetyczne zapewniające maksymalną satysfakcję i oczekiwane efekty naszym pacjentom.

Dietetyka i zdrowy tryb życia to pasja naszych dietetyków Sports-Med. Pasję łączymy z wykształceniem w zakresie technologii żywności i dietetyki, więc nie tylko ułożymy jadłospis, ale również udzielimy cennych wskazówek jak przygotować posiłki, żeby były zarówno smaczne, jak i zdrowe.

Nasza mocna strona, to także zgrany zespół, który nie stroni od konsultacji w najtrudniejszych przypadkach.

Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów w Gdyni oraz Gdańsku.

Trec whey 100 – SuplementyiSport.pl

W sklepie internetowym SuplementyiSport.pl dostępne są odżywki dla sportowców firmy Trec w atrakcyjnych. Hity takie jak Trec Whey 100, Trec Thermo Fat Burner i nie tylko, w konkurencyjnej ofercie cenowej. Tylko tutaj Trec Whey 100 1500g za 109 zł czy Trec Whey 100 900g za niecałe 60 zł. Takiej oferty nie trafisz nigdzie indziej. Tylko pełnowartościowy asortyment prosto od Trec Oferujemy natychmiastową dostawę oraz profesjonalną konsultację. Nie eksperymentuj. Wybierz jakość. Wybierz cenioną firmę oraz najlepszy sklep internetowy dla sportowców.

DietaMed – Dietetyk Rzeszów, Poradnia dietetyczna

DietaMed – Dietetyk Rzeszów to profesjonalna poradnia dietetyczna przez internet. Doświadczenie i zaangażowanie dietetyków z DietaMed, pozwoli na dobranie najbardziej odpowiednich i starannie dobranych składników diety dla każdego pacjenta. W Naszej ofercie znaleźć można diety odchudzające, diety specjalistyczne oraz porady żywieniowe.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.