Lekarze

Opti-Dent Kielce

To gabinet specjalizujący się w stomatologii i okulistyce z kompleksowym doświadczeniem od ponad 20 lat. Działamy już od 1995 roku w Kielcach i scaliliśmy dwie prywatne placówki w jedną. Dzięki dużemu doświadczeniu nasze usługi są na najwyższym poziomie. Wraz z postępem w medycynie modernizujemy swoją działalność w taki sposób, aby każdy, nawet najbardziej wymagający klient był zadowolony korzystając z naszej oferty stomatologicznej oraz okulistycznej. Gabinet Opti-Dent Kielce stawia na innowacyjność, wiedzę oraz doświadczenie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług już teraz!

Dietetyk Gdynia, Gdańsk – Sports-Med

Sports – Med to holistyczne postrzeganie człowieka. Nie tylko z perspektywy odżywiania, ale również opieki podczas procesu jakim jest dietoterapia. W trakcie współpracy bierzemy pod uwagę wszelkie aspekty związane z konkretnym pacjentem – historie pacjenta, zdiagnozowane choroby oraz niepokojące dolegliwości.

Jesteśmy nowoczesną poradnią, stale rozszerzamy swoją wiedzę, co sprawia że pracujący u nas specjaliści gwarantują wysokiej jakości usługi dietetyczne zapewniające maksymalną satysfakcję i oczekiwane efekty naszym pacjentom.

Dietetyka i zdrowy tryb życia to pasja naszych dietetyków Sports-Med. Pasję łączymy z wykształceniem w zakresie technologii żywności i dietetyki, więc nie tylko ułożymy jadłospis, ale również udzielimy cennych wskazówek jak przygotować posiłki, żeby były zarówno smaczne, jak i zdrowe.

Nasza mocna strona, to także zgrany zespół, który nie stroni od konsultacji w najtrudniejszych przypadkach.

Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów w Gdyni oraz Gdańsku.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.