Pielęgniarki

Pielęgniarka Rzeszów

Jestem magistrem pielęgniarstwa z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Swoją pracę rozpoczynałam wykonując pracę opiekuna osób starszych, gdzie mogłam poznać specyfikę relacji między osobą starszą, niepełnosprawną a osobą świadczącą usługi opiekuńcze i pielęgnacyjne. Wiedzę i doświadczenie w zawodzie pielęgniarki zdobywałam w trakcie zajęć praktycznych w oddziałach szpitalnych, zakładach opieki długoterminowej, domach pomocy społecznej, w domach prywatnych pacjentów oraz w przychodni.

Następnie rozpoczęłam pracę w jednym z oddziałów szpitalnych, gdzie mogłam rozwijać swoje umiejętności interpersonalne oraz czynności praktyczne przy współpracy z pacjentem i jego rodziną.

Wykonywanie mojego zawodu jest związane z ciągłym doskonaleniem zawodowym, uczestnictwem w wielu szkoleniach, kursach oraz konferencjach, gdzie mogę uzupełniać i aktualizować wiedzę, którą później z powodzeniem wykorzystuję w pracy z moimi pacjentami. Jestem pielęgniarką, która stawia na wysoką jakość wykonywanych usług, pełen profesjonalizm, a zarazem na empatię i życzliwą atmosferę podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych przy pacjencie.

Copyright © 2014-2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.